Dajemy wam możliwość dodawania darmowych ogłoszeń w serwisie echoszczno.pl. Ogłoszenia będą wyświetlały się w głównym katalogu, oraz różnych miejscach na stronie. Dodawanie ogłoszeń jest darmowe!

Asystent/ -ka Zarządu i Menadżer do spraw gości

Dodaj do ulubionych
Kontakt jobs@justkeding.com
Dodane 2022-06-19 13:58:44
Autor
Gość

Opis

Szansa rozwoju w międzynarodowym single family office (SFO) skupiającym się na e-biznesie i nieruchomościach. Głowa rodziny ma na swoim koncie wieloletnie osiągnięcia w świecie cyfrowych start-up’ów zarówno jako przedsiębiorca jak i inwestor. Z biegiem czasu SFO zdywersyfikowało swoją działalność na inne, analogowe dziedziny, w szczególności na sektor luksusowych nieruchomości. Struktura Family office jest oparta na holdingach w Berlinie, Polsce i Dubaju.

Ze względu na swoje silne korzenie w Polsce, skąd pochodzi część rodziny, firma zainwestowała także w Polsce gdzie wybudowała i sama prowadzi luksusowe apartamenty wakacyjne na Polu Golfowym Modry Las w okolicy Choszczna i w kurorcie Świnoujście.

Do naszego oddziału w Modrym Lesie (Choszczno) poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko Asystent/ -ka Zarządu na pełen etat. Jesteś młody, chętny do nauki, lubisz pracę biurową, masz talent organizacyjny, pracujesz starannie i zachowujesz orientację, nawet w dynamicznym środowisku? Dodatkowo szukasz długoterminowej pracy z perspektywami? W takim razie to stanowisko może być właśnie dla Ciebie.

Główny obszar działania: Pole Golfowe Modry Las (k. Choszczna) i Świnoujście

Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie firmy w zadaniach administracyjnych i związanych z projektami

  • Przygotowywanie dokumentów wspierających sprzedaż jak protokoły, statystyki, raporty, umowy

  • Sporządzanie wniosków i pism w języku polskim i obcym

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

  • Prowadzenie ogólnej korespondencji telefonicznej i pisemnej

  • Organizowanie, przygotowanie spotkań i ich podsumowań

  • Archiwizacja i digitalizacja dokumentów

  • Administracja i zarządzanie umowami centralnymi

  • Utrzymywanie kontaktów z księgowością i instytucjami finansowymi

  • Główna osoba kontaktowa dla współpracowników i podwykonawców

  • Wewnętrzna i zewnętrzna analiza zamierzeń gospodarczych/ inwestycyjnych

  • Prowadzenie korespondencji z gośćmi
  • Zarządzanie social media i portalami bookingowymi
  • Przywitanie gości
  • Zarządzanie ekipami serwisowymi, podwykonawcami
  • Składanie zamówień
  • Zarządzanie obiektami na wynajem
Nasze wymagania
  • Mile widziane miejsce zamieszkania w okolicy Choszczna

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

  • Rzetelność

  • Samodzielność i bardzo dobre umiejętności zarządzania czasem i sobą

  • Chęć do pracy i uczenia się

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i administracyjne w połączeniu z wysokim poziomem dbałości o szczegóły i precyzję

  • Odpowiedzialne i zorganizowane podejście do pracy oraz asertywność

  • Umiejętność elastycznego podejścia do pracy, konstruktywnego reagowania na zmiany oraz ustalania priorytetów

  • Wysoki poziom profesjonalizmu

  • Umiejętność dyskretnego postępowania w sprawach poufnych i wrażliwych

  • Znajomość pakietu MS-Office

  • Opanowanie, przyjazne usposobienie i silna orientacja na usługi

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Wyższe wykształcenie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy
  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Duże możliwości rozwoju na poziomie międzynarodowym

  • Środowisko sprzyjające rozwojowi kariery zawodowej

  • Bardzo ścisła współpraca z profesjonalistami w swojej dziedzinie

  • Płaska hierarchia i krótka droga komunikacji

  • Rozmowy na temat Twojego ukierunkowania i wsparcia

Lokalizacja

Raduń

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3872
Wyświetlony: 188
Wygasa: 2022-07-19 13:58:44

Najnowsze Ogłoszenia

Polecamy

News will be here

Partnerzy