Dajemy wam możliwość dodawania darmowych ogłoszeń w serwisie echoszczno.pl. Ogłoszenia będą wyświetlały się w głównym katalogu, oraz różnych miejscach na stronie. Dodawanie ogłoszeń jest darmowe! 

Naprawa aparatów i obiektywów po upadku Canon, Nikon, Pentax, Sony, Lumix serwis Katowice

Dodaj do ulubionych
Cena: 1 PLN 1 PLN
Kontakt 574254031
Dodane 2022-07-27 13:50:08
Autor
Gość

Opis

Aparat i/lub obiektyw powinny być przez cały czas traktowane delikatnie. Wszelkie nieostrożne obchodzenie się ze sprzętem może spowodować znaczne uszkodzenia. Wewnątrz każdego sprzętu znajduje się ściśle połączona ze sobą elektronika. Jeśli  praca któregokolwiek z tych elementów zostanie zakłócona, może to spowodować wszelkie możliwe usterki objawiające się od anomalii w tworzeniu obrazu, przez zakłócenia sygnałów, po całkowita niesprawność sprzętu.

Nie zalecamy samodzielnej próby naprawy, ze względu na wysokie ryzyko niepowodzeń, dlatego zapraszamy do naszego serwisu, w którym fachowo i profesjonalnie zajmiemy się uszkodzonym sprzętem.

Skontaktuj się z nami:

  • telefonicznie: 574254031
  • mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądź dostarcz sprzęt osobiście lub kurierem na adres: Katowice, ul. Opolska 22, I piętro. 

Lokalizacja


Katowice ul. Opolska 22

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3888
Wyświetlony: 94
Wygasa: 2022-08-26 13:50:08

Najnowsze Ogłoszenia

Partnerzy

            

 

© 2023 echoszczno.pl All Rights Reserved.
Redakcja portalu echoszczno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.
Polityka prywatności - RODO | Regulamin