Który bonus powitalny jest najlepszy?

Wybór pierwszego bukmachera jest trudnym zadaniem dla gracza. Musi on wziąć pod uwagę wiele czynników. Jednym z nich jest bonus powitany. Jak to konkretnie wygląda w polskich firmach? Wraz z portalem Gram Grubo,

który specjalizuje się w tematyce zakładów bukmacherskich postanowiliśmy przygotować zestawienie najlepszych bonusów powitalnych w Polsce.

BETFAN bonus powitalny

Analizę rozpocznijmy od najmłodszego gracza na rynku. Pod hasłem BETFAN bonus powitalny kryje się wiele dobrego. Przede wszystkim ten dostawca oferuje dwa bonusy na start. Już na pierwszy rzut oka są one naprawdę ciekawe i powinny zainteresować wszystkich klientów.

Najlepsze warunki kryją się przede wszystkim pod promocją „Siano wraca na konto główne”. Jej zasady są dość proste. Należy dokonać depozytu, którego wartość wynosi minimum 10 zł. Następnie, aby aktywować bonus należy zagrać zakład za taką stawkę, a w przypadku przegranej środki wracają na konto główne. Zakład bez ryzyka obowiązuje do kwoty 100 zł, co sprawia, że gracz nawet w przypadku wpłaty takiej kwoty, może otrzymać zwrot stawki. Co ważne – pieniądze w przypadku przegranej lądują na saldzie głównym z opcją natychmiastowej wypłaty na konto bankowe.

Drugą z propozycji od BETFAN jest „Pakiet Pudziana”, czyli bonus od depozytu (minimum 20 zł). Dzięki niemu mamy możliwość wygrania dużej kwoty. Po wpłaceniu pieniędzy zawieramy zakłady za równowartość depozytu (kurs minimum 2.00), a następnie otrzymujemy bonus od trzech pierwszych wpłat w wysokości 10% od każdej, co daje maksymalną wartość 100 zł. Po tym czasie obracamy pięciokrotnie bonusem  (min. 2 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1,45), a w momencie migracji pieniędzy z salda bonusowego na  główne BETFAN powiększy wygraną aż 10-krotnie.

Bonus na Totolotek

Nieco inaczej wygląda to na Totolotek. Oferta na start zawiera bonus powitalny o wartości 100% do 500 zł.  Gracz przy rejestracji powinien zaznaczyć informację, że chce skorzystać z opcji powitalnej. Minimalna kwota wpłaty wynosi 20 zł.

Jakie są warunki obrotu? Kwota depozytu jak i bonusu musi zostać obrócone po trzy razy poprzez zawarcie zakładów. Do obrotu wliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może wynieść mniej niż 1.35. Czas na dokonanie obrotu całym wkładem wynosi 30 dni. Po obrocie środki mogą zostać wypłacone na konto bankowe.

Dwie promocje od TOTALbet

Co z kolei proponuje TOTALbet? Ich oferta wygląda także ciekawie. W opcji powitalnej mamy dwa bonusy – od depozytu oraz freebet. Na czym to konkretnie polega? Gracz dokonuje pierwszej wpłaty (minimalna kwota to 10 zł, a maksymalna 5000 zł), która zostaje podwojona. Następnie wybiera formę bonusu: 4x4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) czy 5x3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami).

Gracz musi pamiętać, że kurs każdego zdarzenia wynosi minimum 1.25. Już jeden obrót depozytem uwolni do 25% środków. Przykładowo przy kwocie 5000 zł jest to 1250 zł. Taką kwotę można przeznaczyć na wypłatę lub dalszą grę.

Jakby tego było mało, TOTALbet w swojej ofercie przygotował freebety o łącznej wartości 40 zł: Konkretnie 20 zł za rejestrację konta stałego, a także po 5 zł za udzielenie zgód marketingowych,za pierwszy depozyt,za pierwszy zakład z salda głównego oraz za pierwszy zakład na sporty wirtualne. Pieniądze wygrane za freebety można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Ciekawie jest także na STS

Ostatni bonus powitalny warty uwagi ma STS. Także od najpopularniejszego polskiego bukmachera możemy otrzymać dwa prezenty na start. Pierwszym jest freebet w wysokości 25 zł. Aby wypłacić środki z konta bonusowego na główne, należy dokonać trzykrotnego obrotu na kuponach z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Nie brakuje także bonusu od depozytu. W tym przypadku gracz może otrzymać nawet do 1200 zł na konto bonusowe. Jeśli chcemy wypłacić te środki na konto bankowe, gracz jest zobligowany do trzykrotnego obrócenia kwoty. Przykładowo jeśli otrzymał 100 zł bonusu, to musi zagrać zakłady o równowartości 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, a kurs całkowity musi wynosić powyżej 1.91.

[artykuł sponsorowany]

Warto przeczytać!

Dni Otwarte w EduGorzów!

Dni Otwarte w EduGorzów!

Czy zastanawiasz się nad kontynuacją edukacji w szkole dla dorosłych? Chcesz poznać naszą ofertę, kadry...

Seniorzy w Jarosławsku zakończyli cykl spotkań w ramach projektu Danie Wspólnych Chwil z Fundacją Biedronki.

Seniorzy w Jarosławsku zakończyli cykl spotkań w ramach projektu Danie Wspólnych Chwil z Fundacją Biedronki.

12 lipca w Jarosławsku odbyło się III i ostatnie spotkanie w ramach projektu Danie Wspólnych...

Czy warto studiować w Szczecinie? Poznaj historię Kamili

Czy warto studiować w Szczecinie? Poznaj historię Kamili

Lipiec to miesiąc, podczas którego wielu maturzystów stoi przed trudnym wyborem – wyborem kierunku studiów....

W jaki sposób można zadbać o swoją wątrobę? Pomocne mogą okazać się suplementy diety

W jaki sposób można zadbać o swoją wątrobę? Pomocne mogą okazać się suplementy diety

Dbanie o swoje zdrowie jest kluczowe dla każdej osoby, a w szczególności ważne jest zadbanie...

Dron nad kominami w Choszcznie. Sprawdzał czym palą mieszkańcy. Posypały się...

Dron nad kominami w Choszcznie. Sprawdzał czym palą mieszkańcy. Posypały się...

Dron mierzący stężenia pyłu PM10 (a także PM2.5) latał nad Choszcznem. Wystarczył krótki przelot by...

W Choszcznie 20-latek uszkodził zaparkowane samochody! Został zatrzymany...

W Choszcznie 20-latek uszkodził zaparkowane samochody! Został zatrzymany...

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie zatrzymali 20- letniego mężczyznę, który bez żadnego powodu, uszkodził...

Najnowsze ogłoszenia!

Partnerzy

            

 

© 2023 echoszczno.pl All Rights Reserved.
Redakcja portalu echoszczno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.
Polityka prywatności - RODO | Regulamin