Dajemy wam możliwość dodawania darmowych ogłoszeń w serwisie echoszczno.pl. Ogłoszenia będą wyświetlały się w głównym katalogu, oraz różnych miejscach na stronie. Dodawanie ogłoszeń jest darmowe!

Praca w Domu/Dodatkowa/Stała/Umowa/Bonus na start 1000zł

Dodaj do ulubionych
Cena: 3500 PLN 3500 PLN
Kontakt Krzysztof
Dodane 2023-03-05 13:17:22
Autor
Gość

Opis

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:
Specjalista ds. Marketingu/Social Media/Promocji

UWAGA:

- Nie działamy w MLM (marketing wielopoziomowy)
- Nie wymagamy rozmów telefonicznych oraz spotkań z klientami
- Nie wymagamy od kandydatów żadnych danych poufnych,
- Nie jesteśmy instytucją zbierającą dane i przetwarzającą je.
- Nie wymagamy zakupu pakietów startowych (np. kosmetyków za 1500 zł)

Co oferujemy?

- wysokie wynagrodzenie (3500 PLN-8500 PLN) miesięcznie,
- praca zdalna, w domu przy komputerze albo smartfonie,
- wypłaty na konto bankowe,
- elastyczne godziny pracy,
- regularne szkolenia online(nie wymagamy doświadczenia, szkolimy od A do Z).
- możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej.
- praca odbywa się na podstawie UMOWY.
- nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej.

Wymagania:

- ukończone 18 lat,
- obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy,
- aktualne zamieszkanie na terenie Polski,
- komputer lub smartfon z dostępem do Internetu,
- obsługa komputera na poziomie podstawowym,
- motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Opis stanowiska pracy:

- reklama oraz promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych,
- nawiązywanie kontaktu online z potencjalnymi Klientami,
- obsługa Klienta online,
- praca odbywa się w 100% w Internecie, rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków!

Na początek około 3500 PLN miesięcznie, pracując systematycznie po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.

Wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 4 700 PLN – 8500 PLN miesięcznie, a nawet więcej.

Jeżeli zainteresowała Ciebie oferta, zapoznaj się z prezentacją i odezwij się do mnie.

Info na mojej stronie: www.bio.site/rekrutacja

Pozdrawiam Krzysztof.

Lokalizacja

www.bio.site/rekrutacja

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3988
Wyświetlony: 84
Wygasa: 2023-04-04 12:17:22

Najnowsze Ogłoszenia

Polecamy

News will be here

Partnerzy