Który bonus powitalny jest najlepszy?

Wybór pierwszego bukmachera jest trudnym zadaniem dla gracza. Musi on wziąć pod uwagę wiele czynników. Jednym z nich jest bonus powitany. Jak to konkretnie wygląda w polskich firmach? Wraz z portalem Gram Grubo,

który specjalizuje się w tematyce zakładów bukmacherskich postanowiliśmy przygotować zestawienie najlepszych bonusów powitalnych w Polsce.

BETFAN bonus powitalny

Analizę rozpocznijmy od najmłodszego gracza na rynku. Pod hasłem BETFAN bonus powitalny kryje się wiele dobrego. Przede wszystkim ten dostawca oferuje dwa bonusy na start. Już na pierwszy rzut oka są one naprawdę ciekawe i powinny zainteresować wszystkich klientów.

Najlepsze warunki kryją się przede wszystkim pod promocją „Siano wraca na konto główne”. Jej zasady są dość proste. Należy dokonać depozytu, którego wartość wynosi minimum 10 zł. Następnie, aby aktywować bonus należy zagrać zakład za taką stawkę, a w przypadku przegranej środki wracają na konto główne. Zakład bez ryzyka obowiązuje do kwoty 100 zł, co sprawia, że gracz nawet w przypadku wpłaty takiej kwoty, może otrzymać zwrot stawki. Co ważne – pieniądze w przypadku przegranej lądują na saldzie głównym z opcją natychmiastowej wypłaty na konto bankowe.

Drugą z propozycji od BETFAN jest „Pakiet Pudziana”, czyli bonus od depozytu (minimum 20 zł). Dzięki niemu mamy możliwość wygrania dużej kwoty. Po wpłaceniu pieniędzy zawieramy zakłady za równowartość depozytu (kurs minimum 2.00), a następnie otrzymujemy bonus od trzech pierwszych wpłat w wysokości 10% od każdej, co daje maksymalną wartość 100 zł. Po tym czasie obracamy pięciokrotnie bonusem  (min. 2 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1,45), a w momencie migracji pieniędzy z salda bonusowego na  główne BETFAN powiększy wygraną aż 10-krotnie.

Bonus na Totolotek

Nieco inaczej wygląda to na Totolotek. Oferta na start zawiera bonus powitalny o wartości 100% do 500 zł.  Gracz przy rejestracji powinien zaznaczyć informację, że chce skorzystać z opcji powitalnej. Minimalna kwota wpłaty wynosi 20 zł.

Jakie są warunki obrotu? Kwota depozytu jak i bonusu musi zostać obrócone po trzy razy poprzez zawarcie zakładów. Do obrotu wliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może wynieść mniej niż 1.35. Czas na dokonanie obrotu całym wkładem wynosi 30 dni. Po obrocie środki mogą zostać wypłacone na konto bankowe.

Dwie promocje od TOTALbet

Co z kolei proponuje TOTALbet? Ich oferta wygląda także ciekawie. W opcji powitalnej mamy dwa bonusy – od depozytu oraz freebet. Na czym to konkretnie polega? Gracz dokonuje pierwszej wpłaty (minimalna kwota to 10 zł, a maksymalna 5000 zł), która zostaje podwojona. Następnie wybiera formę bonusu: 4x4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) czy 5x3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami).

Gracz musi pamiętać, że kurs każdego zdarzenia wynosi minimum 1.25. Już jeden obrót depozytem uwolni do 25% środków. Przykładowo przy kwocie 5000 zł jest to 1250 zł. Taką kwotę można przeznaczyć na wypłatę lub dalszą grę.

Jakby tego było mało, TOTALbet w swojej ofercie przygotował freebety o łącznej wartości 40 zł: Konkretnie 20 zł za rejestrację konta stałego, a także po 5 zł za udzielenie zgód marketingowych,za pierwszy depozyt,za pierwszy zakład z salda głównego oraz za pierwszy zakład na sporty wirtualne. Pieniądze wygrane za freebety można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Ciekawie jest także na STS

Ostatni bonus powitalny warty uwagi ma STS. Także od najpopularniejszego polskiego bukmachera możemy otrzymać dwa prezenty na start. Pierwszym jest freebet w wysokości 25 zł. Aby wypłacić środki z konta bonusowego na główne, należy dokonać trzykrotnego obrotu na kuponach z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Nie brakuje także bonusu od depozytu. W tym przypadku gracz może otrzymać nawet do 1200 zł na konto bonusowe. Jeśli chcemy wypłacić te środki na konto bankowe, gracz jest zobligowany do trzykrotnego obrócenia kwoty. Przykładowo jeśli otrzymał 100 zł bonusu, to musi zagrać zakłady o równowartości 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, a kurs całkowity musi wynosić powyżej 1.91.

[artykuł sponsorowany]

Warto przeczytać!

Ogrody Przelewice: Wyjątkowe widowisko ''Tajemnica Kwiatu Dawidii''.

Ogrody Przelewice: Wyjątkowe widowisko ''Tajemnica Kwiatu Dawidii''.

W sobotę 25 maja 2024 roku w Ogrody Przelewice odbędzie się wyjątkowe widowisko wizualno-muzyczne łączące...

Choszczno ma nowego Burmistrza! Artur Raczyński wygrywa w II turze.

Choszczno ma nowego Burmistrza! Artur Raczyński wygrywa w II turze.

Artur Raczyński w II turze został wybrany nowy BURMISTRZ CHOSZCZNA. Wygrał zdecydowanie 55,9% do 44,10%.

Prezent na Gwiazdkę od Plusa: dwa abonamenty w cenie jednego

Prezent na Gwiazdkę od Plusa: dwa abonamenty w cenie jednego

Jak święta to prezenty, a te czekają w Plusie. Pod choinkę Plus przygotował promocję z...

Trasa rowerowa przebiegająca przez powiat choszczeński nagrodzona!

Trasa rowerowa przebiegająca przez powiat choszczeński nagrodzona!

Trasy rowerowe Pomorza Zachodniego cieszą się coraz większym uznaniem. Region znalazł się właśnie wśród laureatów...

Kondycja finansowa samorządów - Ranking – nadwyżka operacyjna. Niskie miejsca Choszczna i Pełczyc...

Kondycja finansowa samorządów - Ranking – nadwyżka operacyjna. Niskie miejsca Choszczna i Pełczyc...

Dziś portal samorządowy "Wspólnota" opublikował ranking przedstawiający kondycję finansową samorządów - nadwyżka operacyjna 2020-2022. Choszczno...

Znaczenie regularnych badań termowizyjnych w utrzymaniu wartości nieruchomości

Znaczenie regularnych badań termowizyjnych w utrzymaniu wartości nieruchomości

Zadania Termowizyjne: Klucz do Utrzymania Wartości Nieruchomości. Regularne badania termowizyjne stają się coraz ważniejszym elementem...

Najnowsze ogłoszenia!

Partnerzy

            

 

© 2024 echoszczno.pl All Rights Reserved.
Redakcja portalu echoszczno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.
Polityka prywatności - RODO | Regulamin